Hakkımızda

ErdaMed Tıbbi Ürünler San. İç ve Dış Tic.Ltd.Şti

Erdamed Tıbbi Ürünler San. İç ve Dış Tic.Ltd Şti. olarak, insan Sağlığının önemini daima temel kural kabul ederek hareket eden firmamız ürün kalitesi, müşteri memnuniyeti ve hizmet devamlılığını ön plana alarak sağlık alanının gerektirdiği özen ve disiplin içinde saygın ve güvenilir olmanın iş hayatında çok önemli olduğunun bilinci ile Gastroenteroloji ve Endoskopik ürünlerin üretimi , ithalatı, satışı ve satış sonrası hizmetlerinde, Türkiye genelindeki muhtelif bayiileri ile "önce insan sağlığı" ilkesiyle sağlık sektöründe hizmet sunmaktadır.

Bu yaklaşımın sonucu olarak Erdamed Tıbbi Ürünler San. İç ve Dış Tic.Ltd Şti.'in belirlediği ana değerler ve vizyonu şöyledir:


ANA DEĞERLERİMİZ VE KALİTE POLİTİKAMIZ

Dürüstlük
Tüm faaliyetlerimizde güvenilirlik ve doğruluktan  taviz vermeden devlete, müşteriye, çalışanına, iş ortağına, daima dürüst davranmak,

İş Ortakları ve Bayiler 
Temsilcisi olduğu firmaların ve Bayilerinin Türkiye'deki haklarını korumak,

Müşteri
Müşteriyi zorlamadan, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutarak ve müşteri isteklerini öncelikle yerine getirmek,

Çalışanlar
Her koşulda kurum içi sosyal dengeyi korumak,

Kalite
Ulusal ve uluslar arası standartlara uygun hareket ederek müşteriye her zaman daha iyisini sunmak için, kaliteyi daima ön planda tutmak.

Toplum
Uluslararası sözleşmelerden doğan tüm insani gereklilikleri sosyal sorumluluk bilici ile uygulayarak, değişik sosyal sorumluluklarımızı savunmak, yasal gereklilikleri ve güvenlik standartlarını izlemek ve çevremize katkıda bulunmaktır.

VİZYON
Vizyonumuz; Uluslararası medikal firmaları, "sınıfının en iyisi olan yerel bir ortak" olarak temsil etmek, onlara öncü rekabet avantajlarını sunmak, ürünlerinin her yerde ve en uygun şekilde bulunmasını sağlamak, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve bunu yaparken tüm dünyada kabul görmüş genel kalite standartlarını uygulamaktır.

 MİSYONUMUZ

Dünyadaki en son gelişmeleri takip ederek, en kaliteli ürünleri Türk tıbbının hizmetine sunmak, aynı zamanda en iyi satış sonrası hizmetini vererek mümkündür. "önce insan sağlığı" bilinci ile daima kaliteli, ve güvenilir ürünleri dürüstlük ve satış sonrası servisle müşterilerimize sunmak.